RTU Telekomunikāciju institūts starptautiskajā konferencē „PGNet 2011" Lielbritānijā

RTU Telekomunikāciju institūts aprobēs projekta „Ātrdarbīgo optisko piekļuves tīklu un elementu izstrāde” galvenos rezultātus starptautiskajā konferencē „The 12th Annual Post Graduate Symposium on the Convergence of Telecommunications, Networking and Broadcasting - PGNet 2011”, kas notiks šī gada 27. un 28. jūnijā Liverpūlē, Lielbritānijā.

PGNet1„PGNet 2011” konference tiek organizēta jau divpadsmit gadus un tā ir veltīta Telekomunikāciju pakalpojumu konverģencei, kā rezultātā rodas jauna veida pakalpojumi un tehnoloģiskie risinājumi. Laika gaitā starptautiskā konference PGNet ir kļuvusi par ikgadēju Apvienotās Karalistes un citu valstu zinātnieku saietu jaunāko pētījumu aprobēšanai un prezentēšanai industrijas pārstāvjiem.

RTU Telekomunikāciju institūta pētnieks Oskars Ozoliņš šājā konferencē uzstāsies ar referātu „Efficient Bandwidth Measurements of Thin Film Filters for Next-Generation Optical Access”, kurā ir apkopoti «Uzņēmējdarbība un inovācijas» aktivitātes 2.1.1.1. «Atbalsts zinātnei un pētniecībai» pētījumu projekta „Ātrdarbīgo optisko piekļuves tīklu un elementu izstrāde”  trešā pētījuma etapa galvenie rezultāti. RTU Telekomunikāciju institūts realizē pētījuma projektu 36.mēnešu periodā (01.12.2010–30.11.2013) un projekta mērķis ir „Jauno optisko elementu klāstu un trafika vadības algoritma izveide, kā arī būtiski uzlabota piekļuves optisko tīklu tehnoloģijas izstrāde”.

 

RTU ETF Telekomunikāciju institūts

Nāc studēt telekomunikācijas

 Valsts budžeta finansēto vietu skaits uzņemšanai Telekomunikāciju institūta bakalaura studijās 2017. gadā ir viens no lielākajiem RTU - 110 budžeta vietas!!!