Telekomunikāciju institūta maģistru izlaidums

Noslēdzoties kārtējam akadēmiskajam mācību gadam, Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un Telekomunikāciju fakultātes Telekomunikāciju institūts, ik vasaru jūlijā, rīko svinīgus izlaidumus maģistrantūras studentiem, kuri sekmīgi ir aizstāvējuši savus maģistra darbus.

DSC_1985_1

Šajā gadā izlaidums norisinājās Rīgas tehniskās universitātes Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1, kur diplomus svinīgi saņēma vairāk nekā sešdesmit jaunie telekomunikāciju nozares speciālisti. Izlaidumu atklāja Elektronikas un Telekomunikāciju fakultātes dekāns, profesors Guntars Balodis, pēc kā arī tika sākta absolventu svinīga sveikšana. Noslēgumā savu runu teica Telekomunikāciju institūta direktors profesors Ģirts Ivanovs un direktora vietnieks profesors Gunārs Lauks - absolventiem tika novēlēti panākumi un strauja virzība pa karjeras kāpnēm.

Šis gads bija īpašs ar lielu, kā vēl nekad Telekomunikāciju institūta pastāvēšanas vēsturē, izcilnieku skaitu. Sarkano diplomu, jeb diplomu "par izcilību" saņema veseli septiņi Telekomunikāciju institūta absolventi - Sandis Spolītis, Aleksejs Udaļcovs, Sergejs Berezins, Andris Breške, Inta Utināne, Kirils Sivokozs, un Viktors Fomičs.

Bilde13

Sarkano diplomu ik gadu saņem pamatstudiju izcilākie absolventi, kuriem vismaz 75 % no kopējā atzīmju skaita vērtējums ir «9» un «10», neviens vērtējums nav zemāks par «8», kā arī vērtējums studiju darba aizstāvēšanā nav zemāks par «9».

Ik gadu Telekomunikāciju Institūts sagatavo izcilus speciālistus, kuri ir konkurētspējīgi gan Latvijas, gan arī starptautiskos darba tirgos un spēj dot savu ieguldījumu nozares un zinātnes attīstībā.

 

RTU ETF Telekomunikāciju institūts

Nāc studēt telekomunikācijas

 Valsts budžeta finansēto vietu skaits uzņemšanai Telekomunikāciju institūta bakalaura studijās 2017. gadā ir viens no lielākajiem RTU - 110 budžeta vietas!!!