RTU Telekomunikāciju institūts starptautiskajā konferencē „OECC 2012” Korejas Republikā

RTU Telekomunikāciju institūta, HUST Wuhan Nacionālās Optoelektronikas laboratorijas un DTU Fotonikas institūta pētnieku sadarbības rezultāti tika aprobēti starptautiskajā konferencē «The 17th OptoElectronics and Communications Conference (OECC) 2012», kas notika šī gada 2. - 6. jūlijā Pusanā, Korejas Republikā.

korea 2012

OECC ir viena no galvenajām ikgadējām starptautiskajām konferencēm Āzijas un Klusā okeāna reģionā inženieriem un pētniekiem, kuri strādā optoelektronikas un optisko sakaru jomā. Konferences ietvaros notika 3 semināri, 1 industriālā sekcija, 2 simpoziji un 6 apmācību sesijas, kā arī notika 110 uzaicinātās uzstāšanās un tika prezentēti 345 zinātnisko pētījumu rezultāti, starp kuriem tika prezentēts referāts „41.6 Gb/s RZ-DPSK to NRZ-DPSK Format Conversion in a Microring Resonator”. Šajā referātā ir apkopoti rezultāti, kas iegūti veiksmīgi sadarbojoties RTU Telekomunikāciju instituta, HUST Wuhan Nacionālās Optoelektronikas laboratorijas un DTU Fotonikas institūta pētniekiem.

Konferences organizēšanā piedalās ne tikai zinātniskās organizācijas (IEEE, OSA, SPIE), bet arī tādas komercorganizācijas kā „Samsung Electronics Co., Ltd.”, „Samsung Fiberoptics” un „OE Solutions”, kas apliecina tās nozīmību inženierzinātņu sektorā. Šajā konferencē apstiprinātie un prezentētie pētījumi tiks iekļauti IEEE Xplore datu bāzē, kurā glabājās gandrīz 3 miljoni pilnu tekstu dokumenti no pasaulē augsti vērtētiem izdevumiem elektrotehnikā, inženierzinātnēs, telekomunikācijās, datorzinātnēs un elektronikā.

 

RTU ETF Telekomunikāciju institūts

«NETWORKS 2012»

Nāc studēt telekomunikācijas

 Valsts budžeta finansēto vietu skaits uzņemšanai Telekomunikāciju institūta bakalaura studijās 2017. gadā ir viens no lielākajiem RTU - 110 budžeta vietas!!!