RTU Telekomunikāciju institūts starptautiskajā zinātniskajā simpozijā „ISSSE 2012” Potsdamā, Vācijā

Šī gada 3. - 5. oktobrī Vācijas pilsētā Potsdamā Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un Telekomunikācijas fakultātes Telekomunikācijas institūta „Telekomunikācijas un datoru tīkli” studiju programmas doktorants un pētnieks Aleksejs Udaļcovs piedalīsies IEEE atbalstītajā starptautiskajā konferencē „International Symposium on Signals, Systems and Electronics – ISSSE 2012”.

ISSSE2012 1

„ISSSE” ir starptautiskais zinātniskais simpozijs, kas notiek reizi trijos gados, bet šogad izņēmumu kārtā tas norisināsies tikai pēc divu gadu pārtraukuma. Iepriekšējais, astotais pēc kārtas, ISSSE norisinājās 2010.gadā Ķīnas Tautas Republikas pilsētā Nanjingā.
ISSSE galvenie sponsori un organizatori ir:
• URSI (International Union of Radio Science) jeb Starptautiskā radio zinātņu apvienība un tas komitejas: B (Viļņi un lauki), C (Radiosakaru sistēmas un signālu apstrāde), D (Elektronika un fotonika);
IHP (Innovation for High Performance microelectronics) jeb Inovatīvas Mikroelectronikas Leibnicas Institūts;
Fraunhofer HHI (Fraunhofer Heinrich Hertz Institute) jeb Heinriha Herca institūts.
RTU Telekomunikāciju institūtu šajā konferencē pārstāvēs TI doktorants un pētnieks Aleksejs Udaļcovs ar 20 minūšu garu mutisko ziņojumu par izstrādāto zinātnisko publikāciju:
• „Investigation of the Maximum Distance Reach for Mixed-WDM Systems with Unequal Frequency Grid”. Izstrādā zinātniskā darba līdzautori: vadošais pētnieks Vjačeslavs Bobrovs, Dr.s.c.ing. un profesors Ģirts Ivanovs, Dr.sc.ing.
Jāpiemin, ka šis pētījums ir izstrādāts ar Eiropas Sociālā Fonda (ESF) atbalstu (projekts Nr. 2009/0144/1DP/1.1.2.1.2./09/IPIA/VIAA/005 – „Atbalsts RTU doktora studiju īstenošanai”).
Viss augstākminētais skaidri apliecina, ka Telekomunikāciju institūta zinātniskā personāla veiktie pētījumi šķiedru optikas pārraides sistēmu jomā ir pietiekami inovatīvi un nozīmīgi šīs nozares attīstībā pasaules mērogā.
 
RTU ETF Telekomunikāciju institūts

• Sandis Spolitis, Vjaceslavs Bobrovs, Sergejs Berezins, Girts Ivanovs „Optimal Design of Spectrally Sliced ASE Seeded WDM-PON System”.

Nāc studēt telekomunikācijas

 Valsts budžeta finansēto vietu skaits uzņemšanai Telekomunikāciju institūta bakalaura studijās 2017. gadā ir viens no lielākajiem RTU - 110 budžeta vietas!!!