RTU Telekomunikāciju institūts starptautiskajā IEEE konferencē „FOAN 2012” Sanktpēterburgā, Krievijā

RTU Telekomunikāciju institūts aprobēs iegūtos zinātniskos rezultātus starptautiskajā konferencē „International workshop on Fiber Optics at Access Network (FOAN 2012)”, kura norisināsies šī gada 3. - 5. oktobrī Sanktpēterburgā, Krievijā.

„FOAN 2012” konference ir daļa no daudz lielākas un plašākas konferences  - “IV International Congress on Ultra Modern Telecommunications and Control Systems and Workshops (ICUMT 2012)”, un tā ir specializēta tieši uz šķiedru optikas piekļuves sistēmu pētniecību un attīstību. Konference, kura ilgst trīs dienas, zinātniekiem sniedz iespēju iegūt jaunāko informāciju par pēdējiem sasniegumiem telekomunikāciju jomā, kā arī dalīties ar idejām, iegūt jaunus kontaktus un veicināt sadarbību starp dažādām universitātēm, zinātniskajām institūcijām, kā arī ar industrijas pārstāvjiem.
Konference ir IEEE atbalstīta, kas apliecina „FOAN 2012” konferences nozīmību inženierzinātņu sektorā. Uz šo konferenci apstiprinātās publikācijas tiks iekļautas IEEE Xplore datu bāzē.
RTU Telekomunikāciju institūta zinātniskais personāls šajā konferencē prezentēs sekojošus pētījumu rezultātus:
• Sandis Spolitis, Vjaceslavs Bobrovs, Girts Ivanovs - „New Generation Energy Efficient WDM-PON System Using Spectrum Slicing Technology”;
Vjaceslavs Bobrovs, Sergejs Olonkins, Oskars Ozolins, Jurgis Porins, Gunars Lauks - „Hybrid Optical Amplifiers for Flexible Development in Long Reach Optical Access System”;
Aleksejs Udalcovs, Vjaceslavs Bobrovs – „Proposed Model of Mixed-WDM Systems Resulting from Development Trends in Optical Transport and Access Networks”.
Kopumā, no visa starptautiskajā „FOAN 2012” konferencē iesniegto publikāciju skaita, tika apstiprinātas ne vairāk kā 60% publikāciju. Jāpiemin, ka visas no Telekomunikāciju Institūta iesniegtās publikācijas tika apstiprinātas un pieņemtas. Telekomunikāciju institūta pētnieku apstiprinātā dalība „FOAN 2012” konferencē uzskatāmi pierāda to, ka veiktie  pētījumi un iegūtie rezultāti pilnībā atbilst jaunākajām telekomunikāciju pētījumu tendencēm šķiedru optikas piekļuves sistēmu jomā ne tikai Eiropas, bet arī Pasaules līmenī.
 
RTU ETF Telekomunikāciju institūts

• Sandis Spolitis, Vjaceslavs Bobrovs, Sergejs Berezins, Girts Ivanovs „Optimal Design of Spectrally Sliced ASE Seeded WDM-PON System”.

Nāc studēt telekomunikācijas

 Valsts budžeta finansēto vietu skaits uzņemšanai Telekomunikāciju institūta bakalaura studijās 2017. gadā ir viens no lielākajiem RTU - 110 budžeta vietas!!!