RTU Telekomunikāciju institūts starptautiskajā konferencē „FGCT 2012” Londonā, Lielbritānijā

RTU Telekomunikāciju institūta pētnieks Aleksejs Udaļcovs aprobēs jaunākos zinātniskos rezultātus starptautiskajā konferencē „Future Generation Communication Technology 2012”, kas notiks šī gada 12. - 14. decembrī Londonā, Lielbritānijā.

fgct2012 1
„Future Generation Communication Technology 2012” konference ir paredzēta mācībspēkiem, administratoriem, inženieriem, speciālistiem, pētniekiem un zinātniekiem un tās mērķis ir radīt diskusiju par jaunākām aktualitātēm un attīstības perspektīvām telekomunikāciju tehnoloģiju jomā. Konferences organizators ir British Computer Society un tehniskais līdzsponsors ir IEEE UK & RI.
Aleksejs Udaļcovs ir RTU doktora studiju programmas „Telekomunikāciju un datoru tīkli” 2. kursa doktorants un šajā konferencē uzstāsies ar vienu no pēdējiem veiktiem pētījumiem RTU TI Šķiedru optikas pārraides sistēmu (ŠOPS) laboratorijā ar nosaukumu „Evaluation of SPM-Induced Optical Signal Distortions in Ultra-Dense Mixed-WDM System”. Izstādātā pētījuma līdzautori ir RTU TI vadošie pētnieki: Vjačeslavs Bobrovs, Dr.sc.ing. un Jurģis Poriņš, Dr.sc.ing.
Jāpiebilst, ka atbilstošais zinātniskais raksts tiks publicēts IEEE Xplore datubāzē, kā arī tiks indeksēts SCOPUS datubāzē.
 
RTU ETF Telekomunikāciju institūts

• Sandis Spolitis, Vjaceslavs Bobrovs, Sergejs Berezins, Girts Ivanovs „Optimal Design of Spectrally Sliced ASE Seeded WDM-PON System”.

Nāc studēt telekomunikācijas

 Valsts budžeta finansēto vietu skaits uzņemšanai Telekomunikāciju institūta bakalaura studijās 2017. gadā ir viens no lielākajiem RTU - 110 budžeta vietas!!!