RTU TI doktorants iegūst AS "Latvenergo" izcilības balvu maģistra darbu kategorijā

Šī gada 14. decembrī AS „Latvenergo” konferenču zālē norisinājās AS „Latvenergo” 2012. gada  noslēguma darbu konkursa uzvarētāju apbalvošana, kur Telekomunikāciju institūta 1. kursa doktorantam Sergejam Olonkinam tika piešķirta balva maģistra darbu kategorijā.

latvenergo1

AS „Latvenergo” noslēguma darbu konkursa galvenais mērķis ir veicināt praktiski pielietojamu un radošu risinājumu izstrādi studiju noslēguma darbos AS „Latvenergo” koncerna darbības virzieniem aktuālās jomās. Šogad apbalvošana notika vairākās nominācijas: kvalifikācijas darbu, bakalaura darbu, inženierprojektu un maģistra darbu kategorijās, kurās tika novērtēti vairāki darbi no Rīgas Tehniskās Universitātes, Latvijas Lauksaimniecības Universitātes un Rīgas Tehniskās Koledžas.

Šogad no RTU Telekomunikāciju institūta konkursam tika izvirzīts viens darbs – Sergeja Olonkina maģistra darbs „Optisko signālu pastiprināšanas veidu izpēte WDM sakaru sistēmās”, kas arī tika novērtēts kā viens no trīm labākajiem darbiem maģistra darbu kategorijā. Šis sasniegums kārtējo reizi pierāda Telekomunikāciju institūtā veikto pētījumu zinātnisko kvalitāti un tā personāla augsto akadēmisko un profesionālo kvalifikāciju.

Maģistrantūras absolvents un esošais TI doktorants Sergejs Olonkins izsaka pateicību Telekomunikāciju institūtam, tā akadēmiskajam personālam, direktoram Ģirtam Ivanovam un maģistra darba vadītājam Vjačeslavam Bobrovam par sniegto atbalstu un konsultācijām maģistra darbā veikto pētījumu izstrādē.