RTU Telekomunikāciju institūts starptautiskajā konferencē „SOPO 2013” Ķīnā

Rīgas Tehniskās universitātes Telekomunikāciju institūts prezentēja jaunākos iegūtos zinātniskos pētījumu rezultātus starptautiskajā konferencē „International Symposium on Photonics and Optoelectronics - SOPO 2013”, kura norisinājās šī gada 23. - 25. maijā Pekinā, Ķīnā.

sopo1

SOPO 2013” konference pulcēja vadošos pētniekus no Āzijas un Klusā okeāna apgabaliem, Ziemeļamerikas un Eiropas, lai apmainītos ar pētniecības rezultātiem un apspriestu esošās problēmas visos fotonikas un optoelektronikas virzienos. Konferences pamatvirzieni ir sekojoši: lāzera tehnoloģijas un to pielietojums, attēlu apstrāde, optiskie sakari un pārraides sistēmas, optoelektroniskās ierīces un to integrācija, optisko tehnoloģiju pielietojums medicīnā un biotehnoloģijās.

Šogad konference tika organizēta sadarbojoties ar Pekinas universitāti (Ķīna), Deitonas Universitāti (ASV), Pusvadītāju Institūtu (Ķīna), kā arī citām universitātēm.

RTU Telekomunikāciju institūta zinātniskais personāls šajā konferencē prezentēja sekojoša pētījuma rezultātus:

  • Oskars Ozolins, Vjaceslavs Bobrovs, Girts Ivanovs - „Cascadability of Uniform Fibre Bragg Grating for 40 Gbit/s RZ-OOK to NRZ-OOK Conversion”.

Šajā konferencē apstiprinātie un prezentētie pētījumi tiks publicēti brīvas pieejas recenzētā žurnālā Optics and Photonics Journal (OPJ) un indeksēti akadēmisko žurnālu datu bāzēs - Thomson Reuters (ISI), SCOPUS un citās. Telekomunikāciju institūta pētnieku apstiprinātā dalība „SOPO 2013” konferencē uzskatāmi pierāda to, ka veiktie pētījumi un iegūtie rezultāti pilnībā atbilst jaunākajām telekomunikāciju pētījumu tendencēm šķiedru optikas pārraides sistēmu jomā ne tikai Eiropā, bet arī pasaulē.

 

RTU ETF Telekomunikāciju institūts

Nāc studēt telekomunikācijas

 Valsts budžeta finansēto vietu skaits uzņemšanai Telekomunikāciju institūta bakalaura studijās 2017. gadā ir viens no lielākajiem RTU - 110 budžeta vietas!!!