RTU Telekomunikāciju institūts starptautiskajā konferencē „ELMAR 2013” Horvātijā

Rīgas Tehniskās universitātes Telekomunikāciju institūts prezentēja jaunākos iegūtos zinātniskos pētījumu rezultātus starptautiskajā konferencē „55th International Symposium ELMAR-2013”, kura norisinājās šī gada 25. - 27. septembrī Zadarā, Horvātijā.

elmar2
55. Starptautiskais simpozijs ELMAR-2013 ir vecākā konference Eiropā, kas tradicionāli notiek Horvātijā, Zadaras vecpilsētā Adrijas jūras piekrastē. Konference pulcēja vadošos pētniekus no visas pasaules, lai apmainītos ar pētniecības rezultātiem un apspriestu esošās problēmas telekomunikāciju jomā.
55 gadu darbības laikā ELMAR simpozijs ir kļuvis par ievērojamu zinātnisko konferenci multimediju komunikāciju, attēlu un video apstrādes, navigācijas sistēmu, runas un audio apstrādes, bezvadu sakaru, telekomunikāciju, optisko sakaru un citās modernās pētniecības jomās.
RTU Telekomunikāciju institūta zinātniskais personāls šajā konferencē prezentēja sekojoša pētījuma rezultātus:
Šajā konferencē apstiprinātie un prezentētie pētījumi tiks indeksēti akadēmisko žurnālu datu bāzēs - IEEExplore, SCOPUS un citās.
Telekomunikāciju institūta pētnieku apstiprinātā dalība „ELMAR 2013” konferencē uzskatāmi pierāda to, ka veiktie  pētījumi un iegūtie rezultāti pilnībā atbilst jaunākajām telekomunikāciju pētījumu tendencēm šķiedru optikas pārraides sistēmu jomā ne tikai Eiropā, bet arī pasaulē.
 
RTU ETF Telekomunikāciju institūts

• Sandis Spolitis, Vjaceslavs Bobrovs, Sergejs Berezins, Girts Ivanovs „Optimal Design of Spectrally Sliced ASE Seeded WDM-PON System”.

Nāc studēt telekomunikācijas

 Valsts budžeta finansēto vietu skaits uzņemšanai Telekomunikāciju institūta bakalaura studijās 2017. gadā ir viens no lielākajiem RTU - 110 budžeta vietas!!!