RTU Telekomunikāciju institūts starptautiskajā konferencē „LATINCOM” Čīlē

Rīgas Tehniskās universitātes Telekomunikāciju institūta pētnieku delegācija prezentēja jaunākos zinātnisko pētījumu rezultātus starptautiskajā konferencē „IEEE Latinamerican Conference on Communications – LATINCOM 2013”, kas norisinājās šī gada 24. - 26. novembrī Čīles galvaspilsētā Santjago.

latincom2013-1
IEEE LATINCOM 2013 konference pulcināja vadošos pētniekus no vairāk nekā 30 pasaules valstīm ar mērķi apspriest esošās problēmas visos pārraides sistēmu attīstības virzienos. Šī konference tiek rīkota jau 5. gadu pēc kārtas un tiek uzskatīta par lielāko un visnozīmīgāko gada notikumu šo pasaules reģionu pārstāvošiem pētniecības centriem un universitātēm.
RTU Telekomunikāciju institūta zinātniskais personāls šajā konferencē prezentēja savus jaunāko pētījuma rezultātus:
  • Aleksejs Udalcovs, Vjaceslavs Bobrovs, Girts Ivanovs - „Comparison between Power Efficiencies of Mixed-Line Rate over Single-Line Rate in Spectral Efficient WDM Networks with Signal Quality Guarantee”;
  • Vjaceslavs Bobrovs, Sandis Spolitis, Ilja Trifonovs, Girts Ivanovs - „Spectrum Sliced WDM-PON System as Energy Efficient Solution for Optical Access Systems”.
Visi šajā konferencē apstiprinātie un aizstāvētie pētījumi tiks iekļauti IEEE Xplore datu bāzē un citēti SCOPUS un citās datubāzēs.
Telekomunikāciju institūta pētnieku apstiprināta dalība IEEE LATINCOM 2013 konferencē kārtējo reizi pierāda, ka to veiktie pētījumi atbilst visaugstākajam pasaules līmenim.

• Sandis Spolitis, Vjaceslavs Bobrovs, Sergejs Berezins, Girts Ivanovs „Optimal Design of Spectrally Sliced ASE Seeded WDM-PON System”.