RTU Telekomunikāciju institūts starptautiskajā konferencē „ISCCSP 2014” Atēnās, Grieķijā

Rīgas Tehniskās universitātes Telekomunikāciju institūts prezentēja jaunākos iegūtos zinātniskos pētījumu rezultātus starptautiskajā konferencē „6th International Symposium on Communications, Controls, and Signal Processing”, kura norisinājās šī gada 21. - 23. maijā Atēnās, Grieķijā. 

ISCCSP2014 1
ISCCSP 2014 konference ir viena no galvenajām ikgadējām starptautiskām zinātniskām konferencēm Eiropā, kas pulcē inženierus un pētniekus, kas strādā telekomunikāciju jomā, kā arī telekomunikāciju uzņēmumu pārstāvjus.
Konference tika organizēta sadarbojoties savā starpā Patras Universitātei (Grieķija), IEEE signālu apstrādes biedrībai, IEEE ķēžu un sistēmu biedrībai, un IEEE kontroles sistēmu biedrībai. Šāds organizētāju loks norāda uz ISCCSP 2014 konferences augsto zinātnisko līmeni un nozīmību inženierzinātņu sektoram. Jāpiebilst, ka šajā konferencē iesniegtie, apstiprinātie un prezentētie pētījumi tiks iekļauti IEEE Xplore, SCOPUS un Web of Science datu bāzēs.
RTU Telekomunikāciju institūts šajā konferencē uzstājās ar referātu:
  • Vjaceslavs Bobrovs, Aleksejs Udaļcovs, Girts Ivanovs - "Power Efficiency vs. Spectral Efficiency and Transmission Distance in 2.5-10-40 Gbps Backbone Optical Networks".
Telekomunikāciju institūta pētnieku apstiprinātā dalība ISCCSP 2014 konferencē uzskatāmi pierāda to, ka veiktie  pētījumi un iegūtie rezultāti pilnībā atbilst jaunākajām telekomunikāciju pētījumu tendencēm šķiedru optikas pārraides sistēmu jomā ne tikai Eiropā, bet arī pasaulē.
 
RTU ETF Telekomunikāciju institūts

• Sandis Spolitis, Vjaceslavs Bobrovs, Sergejs Berezins, Girts Ivanovs „Optimal Design of Spectrally Sliced ASE Seeded WDM-PON System”.

Nāc studēt telekomunikācijas

 Valsts budžeta finansēto vietu skaits uzņemšanai Telekomunikāciju institūta bakalaura studijās 2018. gadā ir viens no lielākajiem RTU - 135 budžeta vietas!!!