RTU ETF norisēja starptautiskā zinātniskā konference "RTUWO' 17"

RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, norisēja starptautiskā zinātniskā konference «RTUWO 2017 Advances in Wireless and Optical Communications»

rtuwo1

Šī gada 2. un 3. novembrī notika starptautiskā zinātniskā konference «RTUWO 2017 Advances in Wireless and Optical Communications», kas veltīta bezvadu un optisko sakaru nozares sasniegumiem un problemātikai. Konferencē savus jaunākos pētījumu rezultātus prezentēja arī RTU Telekomunikāciju institūta pētnieki un doktoranti.

Konferences atklāšana notika 2. novembrī, un tajā klātesošos uzrunāja RTU ETF asociētais profesors Artūrs Āboltiņš, RTU zinātņu prorektora vietnieks profesors Gatis Bažbauers, IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) Latvijas nodaļas vadītājs, RTU ETF asociētais profesors Andrejs Romānovs un RTU ETF dekāns profesors Jurģis Poriņš.
Konferences darbs tika organizēts desmit sekcijās, kurās tika aplūkoti jautājumi, kas saistīti ar optiskajām šķiedrām un fotoniku, optiskajiem, bezvadu, sensoru tīkliem, kognitīvajām un 2D2 radio un citām tēmām. Konferences laikā tika nolasīti 57 referāti un darba programmā tika paredzētas arī posteru prezentācijas. Konferencē piedalījās 147 dalībnieki no 32 valstīm.
Konferenci rīko RTU sadarbībā ar Hochschule Wismar, University of Applied Sciences, Technology, Business and Design (Vācija), Tallinn University of Technology (Igaunija), RISE Acreo AB (Zviedrija), Vilnius Gediminas Technical University (Lietuva), Kaunas University of Technology (Lietuva), Technical University of Denmark (Dānija), kā arī IEEE Latvijas nodaļu un Elektronikas un datorzinātņu institūtu.

 

RTU ETF Telekomunikāciju institūts

• Sandis Spolitis, Vjaceslavs Bobrovs, Sergejs Berezins, Girts Ivanovs „Optimal Design of Spectrally Sliced ASE Seeded WDM-PON System”.

Nāc studēt telekomunikācijas

 Valsts budžeta finansēto vietu skaits uzņemšanai Telekomunikāciju institūta bakalaura studijās 2018. gadā ir viens no lielākajiem RTU - 135 budžeta vietas!!!