RTU Telekomunikāciju institūts starptautiskajā konferencē „SPIE Photonics West” Sanfrancisko, ASV

Rīgas Tehniskās universitātes Telekomunikāciju institūts prezentēja jaunākos iegūtos zinātniskos pētījumu rezultātus starptautiskajā konferencē „SPIE Photonics West OPTO 2014”, kura norisinājās šī gada 1. - 6. februārī Sanfrancisko, Kalifornijā, Amerikas Savienotajās Valstīs. 

spie2
SPIE Photonics West 2014 ir vislielākā un visvairāk apmeklētākā starptautiskā konference - izstāde lāzeru un fotonikas nozarē Ziemeļamerikā. Šī konference sevī ietver 20000 apmeklētāju, divas plaša mēroga izstādes, 1250 kompāniju stendus, 4700 uzstāšanās, 17 plenārsēdes un aktuālu tematu prezentācijas, 40 speciālus pasākumus, un 70 dažādus kvalifikāciju ceļošus kursus.
SPIE Photonics West konference aptvēra tādus pētniecības virzienus kā optiskās telekomunikācijas: no iekārtām līdz sistēmām, zaļā fotonika, optoelektroniskie materiāli un iekārtas, fotonikas integrācija, nanotehnoloģiju pielietošana fotonikā, uzlaboti kvantu un optoelektronikas pielietojumi, pusvadītāju lāzeri un gaismas diodes, displeji un hologrāfija.
RTU Telekomunikāciju institūts šajā konferencē uzstājās ar ielūgtu (Invited) referātu:
Pētījumā tika aplūkoti galvenie latentuma cēloņi šķiedru optikas pārraides sistēmās un risinājumi tā samazināšanai.
Šajā konferencē apstiprinātie un prezentētie rezultāti jau ir iekļauti SPIE digitālajā datu bāzē, kurā glabājās aptuveni 350 000  pilnu tekstu dokumenti un 20 000 SPIE žurnālu raksti no pasaulē augsti vērtētiem izdevumiem elektrotehnikā, inženierzinātnēs, telekomunikācijās, datorzinātnēs un elektronikā.
 
RTU ETF Telekomunikāciju institūts

• Sandis Spolitis, Vjaceslavs Bobrovs, Sergejs Berezins, Girts Ivanovs „Optimal Design of Spectrally Sliced ASE Seeded WDM-PON System”.

Nāc studēt telekomunikācijas

 Valsts budžeta finansēto vietu skaits uzņemšanai Telekomunikāciju institūta bakalaura studijās 2018. gadā ir viens no lielākajiem RTU - 135 budžeta vietas!!!